وانکارد، یک کارت با یک دنیا جایزه

سوالات متداول

1Kard یک شبکه جهانی لویالتی، پرداخت و بازاریابی بر بستر “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” است که در آن تعداد بیشماری کارت “وانکارد” متعلق به اعضا وجود دارد و هر کدام از وانکارد ها به تعداد نامحدودی از برنامه های اهدای جوایز و پیشنهادات فروش ویژه ارائه شده توسط شرکای 1Kard، متصل میشود. 1Kard، فروشگاه ها و کسب و کار های بزرگ را به منظور تقدیم راهکار های پس انداز و تسهیلات بیشتر برای اعضای خود گرداوری میکند. شرکای 1Kard میتوانند چیدمان برنامه های اهدای جوایز (وفاداری) خود را از میان انواع گزینه ها (شامل امتیاز بنیان، خرید بنیان، واقعه بنیان یا عضویت بنیان) انتخاب و به مشتریان، انواع جوایز نقدی یا غیر نقدی، تخفیف فوری، تخفیف های حراجی، یا امتیازات و مراجعات با امکان دریافت بعدی جوایز را پیشنهاد کنند. از طرفی اعضای 1Kard، به کلیه پیشنهادات فروش ویژه پیشنهادی شرکای 1Kard که اغلب به شکل تخفیف های قیمتی، تخفیف درصدی یا کلی، کوپن حراجی محصول و یا نمونه های رایگان ارائه میگردند، دسترسی فوری دارند. دیگر نیازی نیست که چندین کارت اهدای جایزه را با خود حمل کنید و یا انواع مختلف برنامه های اهدای جایزه را به خاطر بسپارید. 1Kard اینکار را برای شما انجام میدهد. وانکارد به همه برنامه های اهدای جایزه معرفی شده در شبکه متصل میشود و بطور خودکار آنها را برای شما دنبال میکند.
سه جزء اصلی شبکه عبارتند از : “مجری شبکه وانکارد”، “گروه شرکای پذیرنده وانکارد” و “باشگاه هواداران وانکارد”
مجموعه ای از اشخاص حقوقی و صاحبان کسب و کاری که به عنوان شرکای تجاری شبکه وانکارد، به شبکه می پیوندند و با استفاده از سامانه بازاریابی الکترونیک آن، انواع راهکار های اهدای جایزه و تخفیف را از دو طریق زیر به اعضای “باشگاه هواداران وانکارد” پیشنهاد و ارائه میکنند : – برنامه های لویالتی (اهدای جوایز) – کوپن و پیشنهادات فروش ویژه
مجموعه ای از اشخاص حقیقی و افرادی که با ثبت نام آنلاین و عضویت در باشگاه هواداران وانکارد و با داشتن کارت وانکارد و یک حساب کاربری هوشمند، بلافاصله بعنوان مشتریان بالقوه کلیه شرکای پذیرنده وانکارد محسوب می‌شوند و بنا به انتخاب خود، از خدمات هدیه و وفاداری و پیشنهادات فروش ویژه و سایر راهکارهای بازاریابی آنها برخوردار می گردند.
نمایندگان فروش بصورت اشخاص حقیقی و یا حقوقی پس از درخواست همکاری و ارائه مدارک مثبته و بدنبال عقد قرارداد مربوطه در زیر مجموعه مجری شبکه قرار میگیرند و علی الخصوص در شهرستانها وظیفه فروش محصولات نرم افزاری کش سافت و تجهیزات سخت افزاری و جنبی شبکه وانکارد را به “شرکای پذیرنده وانکارد” به نمایندگی رسمی از شرکت کشاف، بعهده دارند ضمناً از دیگر عوامل توزیع کارت های وانکارد مابین اعضای “باشگاه هواداران وانکارد”، علاوه بر شرکای پذیرنده نیز میباشند. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، در هیچیک از شهرستانها، نمایندگی فروش بصورت انحصاری واگذار نخواهد شد ولیکن نمایندگان فروش مجاز به تنظیم و عقد قرارداد با شرکای شبکه مطابق با سیاست های عمومی و ابلاغیات مجری شبکه هستند.
شبکه وانکارد با قابلیت عملکرد جهانی، بر بستر نرم افزاری تحت وب “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” و با توسعه ماژولهای آن، توسط کمپانی Cashsoft Corporation تولید شده است. این شبکه نیز همانند سایر محصولات کش سافت توسط کمپانی Cashex Corporation و شاخه های آن در سرتاسر جهان عرضه میشود لذا شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه (کش اکس ایران) مجری شبکه وانکارد در ایران است. شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه، یک شرکت ثبت شده رسمی و دارای “رتبه بندی” از شورای عالی انفورماتیک و “مجوز فعالیت” از نظام صنفی رایانه ای کشور است و در حال حاضر برای امکان فعالیت بهتر، توانسته است “کارت بازرگانی”، علامت های ثبت شده “برند کش سافت” و “برند وانکارد” از دفتر مالکیت صنعتی و “گواهی تاییدیه فنی نرم افزار” از شورای عالی انفورماتیک را کسب نماید و دریافت “گواهی ثبت نرم افزار” از وزارت ارشاد و “نماد اعتماد الکترونیکی” از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در آخرین مراحل خود میباشند.
1Kard یک شبکه کارت بنیان است لذا کارت شبکه (وانکارد) عامل ارتباط اعضای باشگاه هواداران و گروه شرکای پذیرنده است. کارت وانکارد بصورت دیجیتال است که نسخه فیزیکی آن نیز توسط مجری شبکه تولید میشود و از طرق مختلف در اختیار اعضای باشگاه قرار میگیرد. وانکارد ایزار شناسایی عضو باشگاه در پایانه فروش هر یک از شرکای پذیرنده برای انجام تراکنش خرید و دریافت جوایز لویالتی متناسب با خرید انجام شده است بهمین دلیل شعار ما این است “هر ایرانی یک وانکارد – هر وانکارد یک دنیا جایزه” حساب کاربری اعضای باشگاه هواداران وانکارد، بلافاصله پس از ثبت نام عضو بطور خودکار در پایگاه داده 1Kard بوجود می آید و کاملاً هوشمندانه به حسابهای مجازی عضو نزد کلیه شرکای پذیرنده وانکارد که با آنها تراکنش انجام داده باشد، متصل میشود. حساب کاربری هوشمند هر عضو، نگهدارنده اطلاعات و موجودی های جداگانه روی وانکارد نزد تک تک شرکای پذیرنده بدون ادغام آنها میباشد.
– بهره گیری از تجارب ارزشمند شرکت بین المللی کش سافت در زمینه سامانه های نرم افزاری و راهکارهای هدیه و وفاداری، شبکه بازاریابی الکترونیکی و پنل های کاربری پیشرفته – برخورداری از مزایای ویژه باشگاه مشتریان جهانی (باشگاه هواداران وانکارد) و دسترسی به تعداد بیشمار مشتری بالقوه، علاوه بر امکان راه اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی – افزایش چشمگیر امکانات جذب مشتری و درامد، از طریق افزایش تصاعدی مشتریانی که بعنوان اعضای جدید باشگاه هواداران وانکارد از برنامه های شرکای پذیرنده اطلاع می یابند – کاهش شدید هزینه های تبلیغاتی برای جذب مشتری و همچنین حذف هزینه های تبلیغات کور از طریق بازاریابی هوشمند و مدیریت اطلاع رسانی ها برای حفظ و وفادارسازی مشتریان جذب شده – کاهش هزینه های اولیه راه اندازی باشگاه به واسطه عدم پرداخت هزینه های طراحی و چاپ وانکارد – امکان طرح و اجرای انواع برنامه های لویالتی و اهدای جایزه بصورت اختصاصی و چاپ کارت برای اعضای باشگاه وانکارد و سایر مشتریان – امکان طرح و اجرای انواع کوپن و پیشنهاد فروش ویژه بصورت ارائه گسترده برای عموم از جمله اعضای باشگاه هواداران و بازدیدکنندگان از وبسایت و کانالهای وانکارد در شبکه های اجتماعی و پیام رسان – امکان ارسال آنلاین اعلانات روی پنل کاربری و اپلیکیشن موبایل اختصاصی اعضای باشگاه هواداران وانکارد و سایر مشتریان (بزودی)
– ثبت‌ نام رایگان و دریافت کارت فیزیکی از طریق متصدیان لویالتی شرکای پذیرنده وانکارد و یا دفاتر نمایندگی کشاف (بزودی امکان دریافت کارت دیجیتال نیز افزوده میشود) – دسترسی آنلاین و دیجیتال به سامانه بازاریابی و برنامه های لویالتی و اهدای جوایز و کوپن و پیشنهادات فروش ویژه کلیه شرکای پذیرنده – سهولت بهره گیری از یک کارت و یک حساب کاربری هوشمند و چندین حساب مجازی برای خرید جداگانه از هر یک از شرکای پذیرنده وانکارد بطور انتخابی – وصل شدن خودکار حساب عضو به برنامه‌های هدیه/ وفاداری هر شریک پذیرنده – امکانات پرداخت بسته (واریز وجه و یا دریافت جوایز نقدی) در حساب های جداگانه نزد هر شریک پذیرنده با قابلیت هزینه وجه در همانجا – برخورداری از پنل کاربری پیشرفته برای مدیریت حساب های کاربری جداگانه نزد شرکای پذیرنده (بزودی اپ موبایل نیز افزوده میشود) – دریافت آنلاین اعلانات شرکای پذیرنده بطور اختصاصی از طریق حساب کاربری و اپلیکیشن موبایل (بزودی) – امکان تبدیل عضویت از حالت عادی به ویژه، پس از پرداخت حق عضویت و برخورداری از مزایا و جوایز ارزنده اضافی آن از جمله دریافت جوایز نقدی متناسب با فعال بودن در شبکه، شرکت در قرعه کشی ها با جوایز متنوع، دریافت کوپن ها و جوایز مناسبتی در اعیاد و سالروز های تولد و ازدواج توسط کشاف و با همکاری گروه شرکای پذیرنده وانکارد (بزودی)
با افزایش تعداد اعضای باشگاه هواداران وانکارد، تاجران بیشتری برای شراکت و پیوستن به شبکه ترغیب میشوند زیرا با صرف کمترین هزینه ممکن و بسرعت، به تعداد بیشماری مشتری جدید دست می یابند. در واقع اعضای شبکه (و مشتریان بالفعل هر یک از شرکای پذیرنده)، عملاً مشتری بالقوه سایر پذیرندگان فعال در شبکه محسوب میگردند زیرا امکانات جذب و حفظ آنها بخوبی در شبکه فراهم میباشد. متعاقب با افزایش تعداد شرکای پذیرنده، جاذبه عضویت بمراتب بیشتری در شبکه برای مشتریان فراهم شده که منجر به افزایش تصاعدی تعداد مشتریان عضو در باشگاه هواداران میگردد و متقابلاً این افزایش، نیز خود مجدداً باعث جذب شرکای پذیرنده بیشتری برای فعالیت در شبکه خواهد شد لذا یقیناً این سیکل تاثیر متقابل، موجبات افزایش دائمی تعداد و گسترش مداوم شعاع دایره هواداران عضو و شرکای پذیرنده شبکه را فراهم خواهد نمود.
نمایندگان فروش بصورت اشخاص حقیقی و یا حقوقی پس از درخواست همکاری و ارائه مدارک مثبته و بدنبال عقد قرارداد مربوطه در زیر مجموعه مجری شبکه قرار میگیرند و علی الخصوص در شهرستانها وظیفه فروش محصولات نرم افزاری کش سافت و تجهیزات سخت افزاری و جنبی شبکه وانکارد را به “شرکای پذیرنده وانکارد” به نمایندگی رسمی از شرکت کشاف، بعهده دارند ضمناً از دیگر عوامل توزیع کارت های وانکارد مابین اعضای “باشگاه هواداران وانکارد”، علاوه بر شرکای پذیرنده نیز میباشند. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، در هیچیک از شهرستانها، نمایندگی فروش بصورت انحصاری واگذار نخواهد شد ولیکن نمایندگان فروش مجاز به تنظیم و عقد قرارداد با شرکای شبکه مطابق با سیاست های عمومی و ابلاغیات مجری شبکه هستند.