وانکارد، یک کارت با یک دنیا جایزه

درباره ما

معرفی شرکت

Cashex Corporation

شرکت بین المللی Cashex Corporation با سرمایه گذاری چند کارآفرین ایرانی، با هدف ارائه کاملترین راهکار های جذب مشتریان جدید، حفظ مشتریان موجود و توسعه بازاریابی و فروش کسب و کارهای مختلف در سر تا سر جهان با کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شده و بدین منظور تاکنون سامانه نرم افزاری پیشرفته مبتنی بر خدمات هدیه و وفاداری، پرداخت بسته غیر بانکی و بازاریابی دیجیتال را در قالب راه اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی و یا فراگیر وانکارد بصورت کارت و موبایل بنیان به کلیه کارفرمایان خود تقدیم نموده است. تهیه نرم افزار در موسسه Cashex ، توسط شرکت Cashsoft تولید و اداره میشود.

شرکت Cashex دارای 4 شاخه در امریکای شمالی (لس آنجلس کالیفرنیا)، اروپا (زاربروکن آلمان)، امریکای جنوبی (آسونسیون پاراگوئه) و آسیا (تهران ایران) است. شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه (بعنوان کش اِکس ایران)، آخرین محصولات مربوطه از جمله “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” و “شبکه وانکارد” را مطابق با استانداردها و نیازهای بازار ایران و تنظیم زبان، واحد پول، تقویم و … و با اعمال موارد تکمیلی و توسعه نرم افزاری، هماهنگ سازی و تولید و پس از کسب مجوزهای قانونی به کسب و کارهای کشور بعنوان یک محصول کاملاً ایرانی عرضه می نماید.

Cashaf.ir

شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه

کلیه کارفرمایان ما قادر خواهند بود که، راه اندازی باشگاه مشتریان خود و پردازش تراکنش های هدیه و وفاداری خود را از طریق سامانه نرم افزاری تحت وب کش سافت، با کارتهای اختصاصی و یا در قالب شبکه وانکارد به انجام رسانند که بصورت متن باز طراحی شده و قابلیت پردازش تراکنش ها را توسط هرگونه ابزار الکترونیکی متصل به اینترنت از جمله رایانه، تبلت و گوشی های موبایل فراهم می سازد. این سامانه نرم افزاری کاملاً انعطاف پذیر و کاربر پسند و تماماً بصورت سلف سرویس است بطوریکه شما می توانید بصورت آنلاین کسب و کار خود را در آن ثبت نام و تنظیم و بلافاصله پردازش تراکنش ها را آغاز نمائید، گرچه ما همواره و در همه حال در کنار شما هستیم.