وانکارد در یک نگاه

کارت وانکارد (1Kard) یک کارت اعتباری خرید است. شما با استفاده از این کارت می توانید بخش قابل توجهی از کالاها و خدمات مورد نظر خود را در محله خود و از فروشگاه ها و کسب و کارهای پذیرنده وانکارد با شرایط ویژه ای خرید کنید.

وانکارد در تلاش است کسب و کارهایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها، سفره خانه های سنتی، سوپرمارکت ها، آرایشگاه های زنانه و مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، کارواش، خشک شویی، باشگاه های ورزشی، پت شاپ ها، مزون ها، آتلیه های فیلم و عکس، استخرها، شهربازی ها، جواهر فروشی ها و زینت آلات، لباس فروشی ها و کسب وکار های دیگر را وارد باشگاه مشتریان خود کند. بنابراین شما فقط و فقط با یک کارت (فیزیکی و مجازی) 1kard می توانید از تعداد زیادی فروشگاه با شرایط ویژه ای در منطقه خود و مناطق فعال دیگر خرید نمایید.

ایده اجرای طرح باشگاه مشتریان 1Kard برای اولین بار در ایران در حال پیاده سازی است. و در حال حاضر این طرح در مناطق 1 و 2 تهران در حال راه اندازی می باشد. 1Kard با شعار ” هر ایرانی یک وانکارد، هر وانکارد یک دنیا جایزه” آماده این است که لذت خرید شما را با گرفتن تخفیف های جذاب، اعتبارهای خرید و جایزه های ویژه از کسب و کارهای عضو باشگاه مشتریان وانکارد دوچندان کند.
منتظر خبرهای خوش از جانب وانکارد باشید.

کارت وانکارد

کارت وانکارد

اپلیکیشن موبایل و نرم افزار تحت وب وانکارد (1Kard)

اپلیکیشن موبایل 1Kardبه زودی برای سهولت در خرید در اختیار مشتریان قرار می گیرد. با دانلود اپلیکیشن موبایل می توانید در آن ثبت نام کنید و کارت مجازی 1Kard دریافت کنید. کارت مجازی نگرانی شما را از بابت گم شدن یا جا گذاشتن کارت فیزیکی تان برطرف می کند. با استفاده از اپلیکیشن موبایل وانکارد شما می توانید لیست کسب و کارهای پذیرنده وانکارد را مشاهده کرده، همچنین می توانید کوپن های خرید و فروش های ویژه کسب و کارهای پذیرنده وانکارد را مشاهده نمایید و از همه مهمتر تخفیفها، جایزه ها و امتیازات خود را در کسب و کارهایی که از آنها خرید کرده اید ملاحظه کنید.

لازم به ذکر است این اپلیکیشن سازگار با سیستم های عامل اندروید و ios می باشد و به زودی از سایت 1kard.ir و casha.ir و همچنین از نرم افزار کافه بازار برای اندروید و App store برای ios قایل دانلود می باشد.

اپلیکشن وانکارد

اپلیکشن وانکارد

توجه: علاوه بر اپلیکیشن موبایل 1kardشما پس از دریافت کارت فیزیکیمی توانید به سایت 1kard.ir قسمت “ثبت نام عضویت درشبکه” مراجعه نموده و عملیات ثبت نام را مطابق با راهنما انجام دهید. همچنین برای اطلاع از حساب کاربری خود در سایت 1kard.ir به بخش “ورود اعضای شبکه” مراجعه فرمایید.

شبکه های اجتماعی وانکارد (1Kard)

شما می توانید برای آگاهی از فروش های ویژه و کوپن های خرید کسب و کارهای موجود در باشگاه مشتریان وانکارد و اطلاع از کسب و کارهایی که به تازگی به باشگاه مشتریان وانکارد پیوسته اند عضو کانال تلگرامی باشگاه مشتریان وانکارد شوید.
هدف شبکه وانکارد، رساندن پیغام صحیح به شخص صحیح از طریقه صحیح است.