جانمایی وانکارد (1kard) در نمایشگاه بین المللی الکامپ 1396

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک (Electronics, Computer & E-Commerce) با نام اختصاری الکامپ (ELECOMP) مهمترین و شاخص ترین رویداد تجاری در زمینه محصولات الکترونیکی و کامپیوتری در کشور عزیزمان ایران است. این رویداد مهم همه ساله با حضور صاحبان کسب وکارهای مختلف از جمله وانکارد (1kard)و مخاطبان گسترده آن با مدیریت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و حمایت سازمان توسعه تجارت برگزار می گردد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ در تهران در قالب شرکت های داخلی و خارجی و استارتاپ های متنوع در فاصله 30 تیر تا 2 مرداد ماه 96 واقع در بزرگراه چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

وانکارد (1Kard) به عنوان طرحی پیشرو در زمینه راه اندازی باشگاه مشتریان در بستر نرم افزار هدیه و وفاداری Cashsoft با امکاناتی نظیر برنامه های وفاداری متنوع و سازگار برای کسب و کارهای مختلف، سیستم پرداخت بسته، مدیریت اطلاعات مشتری و کارت فیزیکی و مجازی وانکارد (1Kard) و اپ موبایل وانکارد (1Kard) و… در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ آماده است تا توانمندی خود را به عموم مخاطبان این رویداد بزرگ ارائه کند.
وانکارد (1Kard) تحت مدیریت شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه در سالن 44B، غرفه 1042 پذیرای شما وانکاردی های عزیز و علاقه مندان به دنیای فناوری و خلاقیت خواهد بود.

وانکارد در الکامپ 96